Wydanie nr 219/2022, Niedziela 7.08.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

MOW NEWS. Dziennikarskie szlify, odcinek 12 – Leszek Kosedowski.

MOW NEWS. Dziennikarskie szlify, odcinek 12 – Leszek Kosedowski. fot. TvRegionalna24.pl
Po wakacyjnej przerwie wracamy z cyklem pn. :Dziennikarskie szlify”, podczas którego młodzi redaktorzy z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Malborku podejmują ciekawe rozmowy ze znanymi osobami ze świata kultury, sportu i polityki.

 

Celem niemal każdego sportowca jest występ na Olimpiadzie. Spełnieniem marzeń jest wywalczenie tam medalu. W 12 odcinku „Dziennikarskich szlifów” przedstawimy wam człowieka, który nie dość, że wystąpił w tej najbardziej prestiżowej imprezie, to jeszcze przywiózł z niej brązowy medal. Niedawno minęło 45 lat od tego szczególnego, zarówno dla naszego gościa, Leszka Kosedowskiego, jak i dla polskiego boksu wydarzenia. A nic tak bardzo nie przywołuje wspomnień, jak jubileusze.

 

Zapraszamy was w niezwykłą podróż po skromnych salach treningowych i wielkich arenach sportowych, ale również domowych zaciszach i szkolnych murach. Podczas tej eskapady nie dość, że poznamy kawał wspaniałej historii polskiego boksu i tajniki olimpijskiego treningu, to jeszcze zaprezentujemy wam świat z perspektywy wspaniałego, mądrego i wrażliwego człowieka. To będzie prawdziwie mistrzowska rozmowa.


 

 

 

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Malborku

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.