Wydanie nr 277/2022, Wtorek 4.10.2022
imieniny: pokaż (5 imion)Dalwin, Franciszek, Konrad, Konrada, Dalewin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Czas na Wielką Wyprzedaż w E. Leclerc Malbork Ruszyła akcja letnich promocji „My to mamy”.

  • Wydanie nr 277/2022
  • 12 lipca 2021, 15:01
  • Czas na Wielką Wyprzedaż w E. Leclerc Malbork Ruszyła akcja letnich promocji „My to mamy”.
  • Wiadomości
Czas na Wielką Wyprzedaż w E. Leclerc Malbork Ruszyła akcja letnich promocji „My to mamy”. fot. Czas na Wielką Wyprzedaż w E. Leclerc Malbork Ruszyła akcja letnich promocji „My to mamy”.
Wakacje, lato, relaks i wypoczynek to czas na bezstresowe delektowanie się otaczająca nas rzeczywistością. E. Leclerc w Malborku pragnąc jeszcze bardziej wzmocnić te doznania, zaplanował dla swoich klientów dwutygodniowy okres letnich wyprzedaży. Z tej okazji 06.07.2021 roku ukazał się specjalny katalog zawierający kilkaset produktów w atrakcyjnych cenach oraz różnorodne oferty promocyjne. Kolejny katalog wyprzedażowy rusza 13.07.2021

Lipcowa „Wyprzedaż My to mamy” to miedzy innymi propozycje asortymentu tekstylno - odzieżowego dla całych rodzin, w tym ubrania oraz buty, w cenach rozpoczynających się już od 9zł. Na osoby lubiące pracę w ogrodzie, bądź planujące wypoczynek w plenerze z rodziną czy przyjaciółmi czeka szeroki asortyment mebli i narzędzi ogrodowych, artykułów dekoracyjnych, zabawek dmuchanych dla dzieci jak również duży wybór urządzeń do grillowania.

 

W dziale gospodarstwa domowego i w strefie zabawek będą mogli kupić produkty już od 2 zł zaś strefa AGD i RTV oferuje w okazyjnych cenach np. suszarki do włosów czy odkurzacze.

 

Poza ofertą wyprzedażową E. Leclerc w Malborku jak zawsze proponuje duży wybór produktów świeżych: pieczywo, ciasta, owoce, warzywa, mrożonki, nabiał, ryby, wędliny oraz mięso, wszystko zawsze świeże i w atrakcyjnych cenach.

 

Uwaga! Oferta na produkty wyprzedażowe obowiązuje od 06 do 17 lipca lub do wyczerpania zapasów.

 

E.LECLERC Malbork

Adres: Sikorskiego 2, 82-200 Malbork

Godziny otwarcia: Poniedziałek - Sobota: 6:30 - 21:30

Niedziela handlowa: 10:00 - 19:00

http://malbork.leclerc.pl

Czas na Wielką Wyprzedaż w E. Leclerc Malbork Ruszyła akcja letnich promocji „My to mamy”.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości