Wydanie nr 196/2024, Niedziela 14.07.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Marcelin, Ulryk, Kamil, Tuskana, Franciszek, Dobrogost, Kosma, Marceli, Izabela, Damian, Angelina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Stare Pole. Odbył się III Regionalny Turniej Tańców Polskich „O Żuławski Wianek”.

Stare Pole. Odbył się III Regionalny Turniej Tańców Polskich „O… fot. TvRegionalna24.pl
W niedzielę w Starym Polu odbył się III Regionalny Turniej Tańców Polskich „O Żuławski Wianek”, w którym wzięły udział pary z Zespołu Pieśni i Tańca 22 BLT z Malborka, Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar” oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Małe Żuławy” ze Starego Pola.

 

W niedzielę, 20 czerwca br. w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starym Polu odbył się III Regionalny Turniej Tańców Polskich „O Żuławski Wianek”, podczas którego można było podziwiać narodowe tańce polskie w wykonaniu dzieci i młodzieży z Gdańska, Malborka i Starego Pola.

 

Więcej szczegółów w materiale wideo.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
...
... 22.06.2021, 18:55
Sport to zdrowie nie wszyscy uprawiają sport dużo ludzi choruje raki nerki i inne choroby nie jestem lekarzem dlatego chorzy do lekarza im wcześniej tym lepiej nie rozumiem "tylko " przeżywania grą w piłką więcej przeżywania jak grania.
...
... 22.06.2021, 18:43
W Starym Polu wszystkie imprezy są najlepsze najbardziej podoba mi się jak grają w piłkę przeżywanie grających słychać na końcu wioski.