Wydanie nr 216/2021, Środa 4.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Sukces policjantów na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych i Zawodowców w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

  • Wydanie nr 216/2021
  • 1 czerwca 2021, 09:08
  • KPP Nowy Dwór Gdański
  • Na sygnale
Nowy Dwór Gdański. Sukces policjantów na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych i Zawodowców w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
We Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Celem zawodów jest popularyzacja i upowszechniane aktywności ruchowej jako form zdrowego stylu życia, a przede wszystkim propagowanie dyscyplin siłowych, w szczególności wyciskaniu sztangi leżąc. Wśród zawodników znaleźli się również funkcjonariusze nowodworskiej policji.

 

W dniach 22 -23 maja br. we Wrocławiu odbyły się, Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W klasyfikacji służb mundurowych asp. Radosław Smoliński zdobył brązowy medal oraz 6 miejsce wśród zawodowców, st. sierż. Paweł Marczak zajął 4 miejsce w klasyfikacji służb mundurowych oraz 4 miejsce wśród zawodowców.

 


Do udziału w zawodach zgłosiła się drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim w składzie 3 policjantów. Konkurencje zostały przeprowadzone w rozłożeniu na poszczególne kategorie wagowe. W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników. W kategorii wagowej do 140 kilogramów asp. Radosław Smoliński zajął 6 miejsce wśród zawodowców. W kategorii wagowej do 125 kilogramów st. sierż. Paweł Marczak, wyciskając 192,5 kg zajął 4 miejsce w służbach mundurowych oraz 4 miejsce wśród zawodowców. Teraz przed naszymi policjantami dalsza praca nad formą i przygotowania do kolejnych zawodów.
Gratulujemy udziału w zawodach dyżurnemu asp. sztab. Sebastianowi Białachowskiemu.

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazała: st. sierż. Karolina Figiel, oficer prasowy KPP Nowy Dwór Gdański

KPP Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.