Wydanie nr 216/2021, Środa 4.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Tczew. Oblał wrzątkiem kobietę i uciekł.

  • Wydanie nr 216/2021
  • 6 maja 2021, 07:24
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
Tczew. Oblał wrzątkiem kobietę i uciekł. fot. KPP Tczew
Policjanci zatrzymali 57-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad 42-letnią konkubiną. Mundurowi ustalili, że sprawca oblał wrzątkiem pokrzywdzoną oraz znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

24 kwietnia br. o godzinie 15 policjanci z powiatu gdańskiego otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który miał oblać wrzątkiem kobietę. Wysłani na miejsce mundurowi ustalili, że 57-letni mężczyzna przebywając w gościnie u znajomych, podczas wspólnego spożywania alkoholu oblał wrzątkiem 42-letnią konkubinę. Pokrzywdzona z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, a sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. W związku z zaistniałą sytuacją sprawą od razu zajęli policjanci, którzy zaczęli wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia. Podczas swojej pracy funkcjonariusze dodatkowo ustalili, że sprawca od zeszłego roku znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją konkubiną.

 

 

 

 

28 kwietnia br. tczewscy kryminalni ustalili, że poszukiwany do sprawy 57-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego przebywa na terenie miejscowości Pszczółki, gdzie został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonych przez policjantów dowodów prokurator przedstawił zatrzymanemu mężczyźnie zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem. W piątek, 30 kwietnia br. sąd zastosował wobec zatrzymanego mężczyzny trzymiesięczny areszt.

Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


 

 

 

Informację i zdjęcie przekazał: asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy KPP Tczew

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.