Wydanie nr 216/2021, Środa 4.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Tczew. Groził śmiercią swoim dziadkom.

  • Wydanie nr 216/2021
  • 26 kwietnia 2021, 15:27
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
Tczew. Groził śmiercią swoim dziadkom. fot. KPP Tczew
Policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o dwa przestępstwa. Według ustaleń mundurowych mieszkaniec powiatu tczewskiego podczas wszczętej awantury groził śmiercią swoim dziadkom, a następnie podczas interwencji znieważył funkcjonariuszy. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

 

W czwartek, 22 kwietnia br. przed godziną 21 oficer dyżurny z tczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań na terenie Gniewu awanturuje się mężczyzna. W to miejsce zostali skierowani policjanci z miejscowego komisariatu. Interweniujący mundurowi ustalili, że 21-letni mężczyzna podczas kłótni z dziadkami zaczął im grozić śmiercią. Okazało się również, że sprawca podczas zdarzenia miał wyzywać pokrzywdzonych.

 

 

 

Podczas interwencji 21-latek zaczął również wyzywać stróżów prawa i nie stosował się do wydawanych przez nich poleceń. Mundurowi pouczali agresywnego mężczyznę, aby zachowywał się zgodnie z prawem. Jednak ten nie reagował na polecenia, a jego agresja narastała i dalej znieważał i wyzywał stróżów prawa. W związku z zaistniałym przestępstwem funkcjonariusze zatrzymali agresywnego mieszkańca powiatu tczewskiego, wobec którego byli zmuszeni użyć siły fizycznej oraz kajdanek, aby doprowadzić go do radiowozu.

 

 

 

Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do policyjnego aresztu. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że był trzeźwy. Śledczy przesłuchali zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawili zarzuty dotyczące gróźb karalnych oraz znieważenia funkcjonariuszy. Za te przestępstwa grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


 

 

 

Informację i zdjęcia przekazał: asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy KPP Tczew

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.