Wydanie nr 138/2021, Wtorek 18.05.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Feliks, Wenancjusz, Myślibor, Eryk, Liberiusz, Klaudia, Aleksander, Aleksandra, Teodot
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Uczniowie Zespołu Szkół wyróżnieni w konkursie Razem do zawodu.

  • Wydanie nr 138/2021
  • 9 kwietnia 2021, 10:32
  • Zespół Szkół w Nowym Dworze Gdańskim
  • Wiadomości
Uczniowie Zespołu Szkół w Nowym Dworze Gdańskim otrzymali wyróżnienie w konkursie „Razem do zawodu” organizowanego w ramach projektu „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych” realizowanego przez Samorząd Województwa Pomorskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

Do konkursu przystąpili uczniowie z klasy II Technikum – o profilu kształcenia technik mechanik - Błażej Byra, Konrad Grot, Remigiusz Grzesiak, Filip Kruszyński, Maksymilian Kwestorowski wraz z koordynatorem szkolnym, Romualdem Rutkowskim. Oprócz wyróżnienia w konkursie, wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i bony w formie karty podarunkowej.

- „Celem głównym przedsięwzięcia było wzmocnienie rozwoju gospodarczego regionu w obszarach odpowiadających lokalnym i regionalnym potrzebom rynku pracy poprzez przygotowanie kompetentnych kadr na rynek pracy, poprawa zatrudnialności absolwentów szkół zawodowych, podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w województwie pomorskim, a także promocja szkolnictwa zawodowego, w szczególności w zawodach odpowiadających branżom kluczowym Transport, logistyka i motoryzacja i Przemysł morski” - mówi mgr Gabriela Figacz, doradca zawodowy i kierownik praktycznej nauki zawodu..

 

 

 

 

Organizatorem konkursu była Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza z siedzibą w Gdańsku. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazała: mgr Gabriela Figacz, doradca zawodowy i kierownik praktycznej nauki zawodu

 

Zespół Szkół w Nowym Dworze Gdańskim
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.