Wydanie nr 102/2021, Poniedziałek 12.04.2021
imieniny: pokaż (5 imion)Zenon, Saba, Andrzej, Wiktor, Juliusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Kolejne nielegalne maszyny hazardowe wyeliminowane z lokalnego rynku.

  • Wydanie nr 102/2021
  • 5 marca 2021, 14:09
  • pomorska.policja.gov.pl
  • Na sygnale
  • 3 komentarze
Malbork. Kolejne nielegalne maszyny hazardowe wyeliminowane z lokalnego rynku. fot. pomorska.policja.gov.pl
Dzięki aktywności lokalnego społeczeństwa na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa malborscy policjanci wyeliminowali kolejne zagrożenie dotyczące nielegalnego hazardu. Mundurowi wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Kwidzyna w jednym z malborskich lokali zabezpieczyli 9 bezprawnie wykorzystywanych do celów komercyjnych automatów o wartości 108 tys. złotych oraz prawie 10 tys. złotych gotówki uzyskanej z tego nielegalnego procederu.

 

Aplikacja Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa od momentu jej uruchomienia cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców powiatu malborskiego, którzy za pośrednictwem właśnie tej platformy wymiany informacji sygnalizują pojawiające się zagrożenia. Policjanci weryfikują wszystkie otrzymane sygnały, sprawdzają i kontrolują miejsca wskazane na mapie. W związku z naniesionym na mapie zagrożeniem, w środę, 3 marca br. malborscy kryminalni zajmujący się przestępczością gospodarczą zaplanowali i przeprowadzili z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Kwidzynie działania na terenie miasta, których celem było zwalczanie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem. Mundurowi weszli do jednego z lokali, gdzie potwierdzili zgłoszenie.

 

 

 

 

Funkcjonariusze zabezpieczyli 9 działających automatów, które były nielegalne wykorzystywane do celów komercyjnych oraz pieniądze w nich zarobione w wysokości prawie 10 tys. zł. Maszyny służące do organizowania nielegalnych gier hazardowych o wartości około 108 tys. zł wraz z gotówką zostały przekazane funkcjonariuszom KAS, jako dowody w prowadzonych postępowaniach.


 

 

 

Policjanci przypominają, że zgodnie z Ustawą o Grach Hazardowych za prowadzenie bez zezwolenia gier na automatach grozi wysoka kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

 

 

 

Informacja i zdjęcia: pomorska.policja.gov.pl

pomorska.policja.gov.pl
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
kolego
kolego 19.03.2021, 13:04
kapusta po 9xt
tttttttttt
tttttttttt 07.03.2021, 11:36
przecież tych automatów jest więcej wystarczy zobaczyć koło maka po pierogarni kawiarnia internetowa a na drzwiach kamerka domofon koło rynku po pijalni piwa tak samo niby sklep papierniczy wszędzie gdzie są te kolorowe światełka i gdzie się zwalnia lokal szybko te automty się pojawiają niezły biznes ktoś robi
???
??? 08.03.2021, 11:56 (odpowiedź do tttttttttt)
Po ile dzisiaj kapusta na rynku ?
BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut