Wydanie nr 134/2021, Piątek 14.05.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Jeremiasz, Koryna, Bonifacy, Maciej, Wiktor, Dobiesław, Ampeliusz, Fenenna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. 71 urodziny ŻOK-u.

  • Wydanie nr 134/2021
  • 22 lutego 2021, 10:43
  • Gmina Nowy Dwór Gdański
  • WydarzeniaKultura
Nowy Dwór Gdański. 71 urodziny ŻOK-u. fot. Gmina Nowy Dwór Gdański
19 lutego br. swoje 71.urodziny obchodził Żuławski Ośrodek Kultury w Nowym Dworze Gdańskim (dawniej Dom Kultury). Przez wszystkie te lata zmieniali się dyrektorzy, pracownicy, a także mieszkańcy korzystający z oferty tego niezwykłego miejsca. Zmieniały się również wnętrza gmachu.

 

- „Wnętrza, to jednak nie wszystko. Gdyby nie zaangażowanie osób tam pracujących, wolontariuszy i sympatyków, ŻOK nie tętniłby życiem” – czytamy na profilu społecznościowym Gminy Nowy Dwór Gdański. – „Dlatego składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom działającym w Domu Kultury, na czele z Dyrektor Moniką Jastrzębską-Opitz. Dziękujemy, że tworzycie to niezwykłe miejsce”.

 

 

 

 

W 2020 r. w Żuławskim Ośrodku Kultury wykonano gruntowny remont, dzięki czemu przywrócono jego wnętrzom dawny blask. Zastosowano również współczesne rozwiązania.

- „Będziemy dalej inwestować w Żuławski Ośrodek Kultury. Obecnie trwa procedura przetargowa na opracowanie dokumentacji projektowej na modernizację i termomodernizację obiektu. To długa droga, bo zakres prac będzie obejmował m.in. przywrócenie do użytkowania sceny, remont schodów wejściowych, dachu, kominów, elewacji i innych elementów” – czytamy na profilu gminy.

 

 

 

 

Nam nie pozostało nic innego, jak życzyć kolejnych wspaniałych lat i organizacji jeszcze lepszych oraz ciekawszych wydarzeń kulturalnych.

 

 

 

 

Informacja i zdjęcie: FB Gmina Nowy Dwór Gdański

Gmina Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.