Wydanie nr 100/2021, Sobota 10.04.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Grodzisław, Makary, Pompejusz, Marek, Apoloniusz, Daniel, Michał, Antoni, Ezechiel, Małgorzata, Henryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Z premedytacją wjechał na czerwonym na skrzyżowanie Alei Rodła i 17 Marca.

Zapewne wielu z was zwróci uwagę, że aż do znudzenia opisujemy niebezpieczne sytuacje, jakie mają miejsce na skrzyżowaniu Alei Rodła i 17 Marca w Malborku. Ale trudno przejść obojętnie obok tego, gdy ktoś z premedytacją wjeżdża na skrzyżowanie na czerwonym świetle i o mały włos nie doprowadza do tragedii. W tym przypadku mogło dojść do potrącenia rowerzystów.

 

Do niebezpiecznej sytuacji doszło 21 października br. po godzinie 14 na skrzyżowaniu Alei Rodła i 17 Marca w Malborku, o czym poinformował nas świadek zdarzenia.

- „Dużo nie brakowało, abyśmy z synem zostali potrąceni na zielonym świetle na skrzyżowaniu 17 Marca i Aleja Rodła. My na rowerach chcieliśmy przejechać od strony 17 Marca w stronę fontanny” - napisał do nas mieszkaniec Malborka.

Rzeczywiście. Z zapisu naszej kamery pogodowej widać, że kierowca osobówki z premedytacją wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i w ostatnim momencie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Tu już nie można mówić o braku wyobraźni kierowcy, tylko o jego nieodpowiedzialności i głupocie. Tylko chwila dzieliła go od tego, by zmienić czyjeś życie już na zawsze...


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy
BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
citizen
citizen 09.11.2020, 19:10
Policji drogowej rzetelnie wykonującej swoje obowiązki to już od dawna w powiecie nie widziano.
jaro
jaro 09.11.2020, 14:58
Zabrać prawko od razu
xs
xs 09.11.2020, 13:45
Zachowanie kierowcy jest karygodne, mam nadzieję, że nie uniknie konsekwencji. Jednak piesi i rowerzyści powinni przypomnieć sobie, że przed przejściem przez ulicę należy się rozejrzeć a z roweru trzeba zejść. Nikt już o tym nie pamięta a kierowca nie duch święty nie przewidzi, że zzakrzaka na ulicę wjedzie rower.
BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut