Wydanie nr 214/2021, Poniedziałek 2.08.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Gustaw, Karina, Maria, Stefan, Świętosław, Teodota
ReklamaKontakt
 • tvregionalna24.pl
 • tvmalbork.pl
 • tvsztum.pl
 • tvdzierzgon.pl

Zostań funkcjonariuszem Straży Granicznej. Trwa nabór.

 • Wydanie nr 214/2021
 • 24 sierpnia 2020, 11:58
 • WMOSG
 • Na sygnale
Zostań funkcjonariuszem Straży Granicznej. Trwa nabór. fot. WMOSG
Podejmij wyzwanie i zostań jednym z pograniczników. Wejdź na stronę Warmińsko - Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej i przekonaj się, jakie oferują zarobki, dodatki i wsparcie finansowe.

 

W służbie Straży Granicznej będziesz zatrzymywał przestępców przekraczających granicę państwową, zabezpieczał i badał ślady, nie dopuszczał do przemytu, m.in. przez zieloną granicę, patrolował granicę Rzeczypospolitej Polskiej przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, jako przewodnik psa służbowego ujawniał materiały wybuchowe czy narkotyki, działał na terenie całego kraju zwalczając grupy przestępcze, odprawiał osoby i środki transportu, badał autentyczność dokumentów, którymi posługują się podróżni, weryfikował osoby przekraczające granicę polsko-rosyjską, a także uczestniczył w misjach międzynarodowych.

 

 

 

 

Osoby zainteresowane ubieganiem się o przyjęcie do służby w Straży Granicznej proszone są o telefoniczny kontakt w celu ustalenia terminu złożenia dokumentów pod nr tel. 89 750 3023, a następnie osobiste zgłaszanie się do Wydziału Kadr i Szkolenia Warmińsko - Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie ul. Sikorskiego 78 od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.15 w wyznaczonym terminie. W związku z powyższym, mając na względzie, że na terytorium naszego kraju obecnie występuje zagrożenie wywołane zakażeniem koronawirusem SARS-Cov-2, w celu przeciwdziałania zakażeniu epidemiologicznemu kandydat zobowiązany jest do poinformowania pracownika/ funkcjonariusza W-MOSG o:

 1. występowaniu w ciągu ostatnich 7 dni objawów wskazujących na chorobę zakaźną (w szczególności: gorączka, kaszel, duszność, katar),

 2. odbywaniu obowiązkowej izolacji lub kwarantanny,

 3. zamieszkiwaniu z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie,

 4. kontakcie w ciągu ostatnich 14 dni z osobą o potwierdzonym zakażeniu Covid-19, z osobą podejrzaną o zakażenie, skierowaną do izolacji lub przybyłą z terenu zwiększonej transmisji wirusa i ryzyko zakażenia jest prawdopodobne.

 

 

 

 

Ponadto Komendant W-MOSG zastrzega sobie prawo do odmowy obsługi kandydata, który udzielił pozytywnej odpowiedzi przynajmniej na jedno z ww. pytań. Kandydat zobowiązany jest do posiadania maseczki zasłaniającej usta i nos oraz jednorazowych rękawiczek w trakcie pobytu na terenie komendy Oddziału SG, a także posiadania przy sobie własnych przyborów do pisania. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu postępowania kwalifikacyjnego na stronie internetowej www.wm.strazgraniczna.pl lub pod nr. tel. 89 750 30 23.

 

 

 

 

Informacja prasowa WMOSG

WMOSG
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.