Wydanie nr 155/2023, Niedziela 4.06.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Dacjan, Karol, Braturad, Niepełka, Karp, Franciszek, Saturnina, Gostmił, Aleksander, Skarbisław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Skatepark w Malborku do rozbiórki. Czy zostanie odbudowany?

Co dalej ze skateparkiem w Malborku? Inwestycja warta 85 tysięcy została zrealizowana w 2015 r. Udało się ją przeprowadzić dzięki ogromnemu zaangażowaniu młodych mieszkańców. Dzisiaj park jest częściowo rozebrany i nadal nie wiadomo, czy w ogóle zostanie wyremontowany.

Skatepark przy SP 3 został zakupiony w 2015 roku (Więcej o tym przeczytacie tutaj). Po czterech latach drewniana konstrukcja stała się dużym zagrożeniem dla użytkowników. Z naszych ustaleń wynika, że władze szkoły już dwa lata temu wnioskowały o zwiększenie środków na utrzymanie obiektu. Z powodu braku funduszy na naprawę podjęto decyzję o demontażu urządzeń.

O sprawę pytał w trakcie ostatniej sesji Rady Miasta przewodniczący Paweł Dziwosz. Jaką odpowiedź otrzymał i co dalej z parkiem? O tym więcej w materiale wideo.

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
????
???? 05.07.2019, 15:22
z tego co mi się wydaje skatepark był odkupiony z balticów lub innej imprezy, która jest impreza jednodniową więc do przewidzenia było, a nawet głośno mówione było że nie jest to skatepark zewnętrzny. bo drewniany i długo nie pociągnie.
anonim
anonim 04.07.2019, 22:36
według mnie lepiej jeździ się na drewnianym skateparku
pis
pis 04.07.2019, 20:21
Jak zwykle w Malborku rozebrać i nic zato . Super burmistrz za dba o to.