Wydanie nr 211/2021, Piątek 30.07.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Ubysław, Ubysława, Ludomiła, Julita, Maryna, Abdon, Julia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

"Nikt nie musi wiedzieć", czyli kolejne przygody z Hubertem Meyerem

fot. "Nikt nie musi wiedzieć", czyli kolejne przygody z Hubertem Meyerem
"Nikt nie musi wiedzieć" to kolejna powieść znanej pisarki kryminalnej Katarzyny Bondy. Dla wszystkich fanów kryminałów, thrillerów i zawiłej fabuły. Co ważne, po blisko 10-letniej przerwie, powraca ona z serią przygód Huberta Meyera, psychologa śledczego. Bez wątpienia wiele osób czekało na kontynuację tej serii. O czym opowiada nowa powieść Katarzyny Bondy "Nikt nie musi wiedzieć"? Komu szczególnie spodoba się ta książka? Kwestie te zostaną omówione w niniejszym artykule.

"Nikt nie musi wiedzieć" - o czym jest ta powieść?

Hubert Meyer ma zamiar leniwie spędzić swój urlop. Jednakże nieznajoma kobieta zaczyna wysyłać mu niepokojące SMS-y. Niedługo później odwiedzają go policjanci wraz z prokuratorem Weroniką Rudy. Jak się okazuje, pół roku wcześniej, jeden z funkcjonariuszy zastrzelił Japę, czyli bosa gangsterskiego półświatka.

Aby pomóc temu policjantowi i uchronić go przed niebezpieczeństwem i karą za to, co zrobił, zadaniem Meyera jest wykonanie fałszywej ekspertyzy, która pozwoli skierować sprawę na inne tory. Żeby tego dokonać, konieczne jest zajęcie się sprawą zastępczą, taką, która odwróci uwagę gangsterów. Ma to być sprawa, nad którą będą pracować śledczy w oficjalnej wersji. Sprawa ta dotyczy morderstwa w Mosznej, gdzie w drodze do pobliskiego zamku porzucone zostają zmasakrowane zwłoki młodego chłopaka. Meyer i Rudy próbują rozgryźć, kto za tym stoi, kiedy morderca atakuje ponownie.

Okazuje się, że mury zamku kryją więcej tajemnic, niż się spodziewano, a mimo nowych śladów, trop nieustannie się urywa. Okazuje się również, iż to może być jedno z najtrudniejszych śledztw w całej karierze Huberta Meyera. Jak poradzą sobie z tą niezwykle zawikłaną zagadką? Kto stoi za brutalnymi morderstwami w Mosznej? Akcja książki gwarantuje wiele zaskakujących zwrotów i warto sięgnąć po nią, aby się przekonać.

"Nikt nie musi wiedzieć" - dla kogo?

Sięgnij po "Nikt nie musi wiedzieć" i wyrusz na kolejne śledztwo z Hubertem Meyerem. Jest to powieść, która przypadnie do gustu każdemu czytelnikowi! "Nikt nie musi wiedzieć" to książka z gatunku akcja, kryminał, thriller. Zapewnia niezapomniane emocje i wiele ciekawych, rozbudowanych wątków. Warto po nią sięgnąć, by przenieść się w nieprzewidywalny świat przestępstw, zagadek kryminalnych i tajemnic.

Kolejne przygody Huberta Meyera to seria, która była wyczekiwana przez wielu czytelników i teraz powróciła w wielkim stylu z nową powieścią. W tej powieści Meyer mierzy się ze swoim najtrudniejszym śledztwem. Jak sobie poradzi? Aby uzyskać odpowiedź na to pytanie, warto sięgnąć po "Nikt nie musi wiedzieć".

"Nikt nie musi wiedzieć", czyli kolejne przygody z Hubertem Meyerem
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje