Wydanie nr 330/2020, Środa 25.11.2020
imieniny: pokaż (4 imiona)Erazm, Katarzyna, Tęgomir, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowodworscy funkcjonariusze na medal.

  • Wydanie nr 330/2020
  • 27 pażdziernika 2020, 12:36
  • KPP Nowy Dwór Gdański
  • Na sygnale
Nowodworscy funkcjonariusze na medal. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
We Wrocławiu odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Polski Federacji WPC w wyciskaniu sztangi leżąc RAW oraz trójboju siłowym classic RAW. W czwartek funkcjonariusze z nowodworskiej komendy rywalizowali w wyciskaniu sztangi leżąc. Zawody zakończyły się dla nich po mistrzowsku. Wrócili z medalami.

 

W dniach 22-25 października br. na hali Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Polski Federacji WPC w wyciskaniu sztangi leżąc RAW oraz trójboju siłowym classic RAW. Celem zwodów jest popularyzacja i upowszechnianie aktywności ruchowej, jako form zdrowego stylu życia, a przede wszystkim propagowanie dyscyplin siłowych, w szczególności wyciskaniu sztangi leżąc.

 

 

 

 

Do udziału w zawodach zgłosiła się drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim w składzie 2 policjantów i policjantki. Konkurencje zostały przeprowadzone w rozłożeniu na poszczególne kategorie wagowe. W czwartek, 22 października br. nowodworscy funkcjonariusze przystąpili do rywalizacji w wyciskaniu sztangi leżąc. Dali z siebie wszystko. W swojej kategorii wagowej asp. Radosław Smoliński zajął II miejsce, a w rozliczeniu na służby mundurowe III miejsce, natomiast mł. asp. Joanna Słowik w swojej kategorii wagowej zdobyła mistrzostwo. Zdobyte medale to wynik ciężkiej pracy i wyrzeczeń, ale również wiara w to, że może się udać. Teraz przed policjantami dalsza praca nad formą i przygotowania do kolejnych zawodów.

Gratulujemy całej nowodworskiej drużynie i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazała: mł. asp. Joanna Słowik, oficer prasowy KPP Nowy Dwór Gdański


 

KPP Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.